VŽDY ROVNAKÁ HĹBKA INŠTALÁCIE

Počuli ste už o krboch od spoločnosti BRUNNER so zníženou hĺbkou zabudovania? Radi vám o nich povieme viac.


Ak rozmýšľate nad kvalitnou a spoľahlivou krbovou vložkou, tak nie pochýb o tom, že renomovaná značka BRUNNER bude pre vás ako stvorená. V nových variantoch krbových vložiek BRUNNER ponúka krby so zníženou hĺbkou zabudovania. V praxi, tak dokážete ušetriť drahocenné centimetre vašej miestnosti a využiť ich vo váš prospech. Ako to však celé funguje?

60 CM S TEPELNÝM ŠTÍTOM A IZOLÁCIOU ZADNEJ STENY

S integrovaným tepelným štítom a prídavným izolačným materiálom je možné dosiahnuť výrazné zníženie montážnej hĺbky.

Tepelná clona je už pripevnená na krbovej vložke, je výškovo nastaviteľná a pôsobí ako prvok „odrážajúci teplo“. Dierované kovové pásy je možné jeden po druhom odstraňovať, aby sa vytvoril potrebný otvor na napojenie komína.

Pri variantoch s bočným otváraním dverí v kombinácii s náhradným izolačným materiálom je možné dosiahnuť celkovú hĺbku pod 60 cm. 

Montáž krbového obkladu je jednoduchý a rýchly proces.

BRUNNERpng

Na krbovej vložke nie sú žiadne vyčnievajúce časti (napr. páky spaľovacieho vzduchu). Ani v prípade obkladových materiálov s hrúbkou 4-6 cm nie je potrebné robiť žiadne rezy v prednej časti.

Máte záujem o kúpu a montáž krbu? Využite náš jedinečný konfigurátor krbu, s ktorým získate cenovú ponuku ihneď. S nami máte istotu, že všetko bude správne nadimenzované a zladené podľa Vašich potrieb a rozpočtu.

Sledujte naše sociálne siete a nechajte sa inšpirovať krásnymi realizáciami krbov a pecí:

facebookpnginstagrampngyoutubepng